Na een aantal jaar diverse projecten en functies in verschillende callcenters te hebben vervuld vond Dennis het hoog tijd om zich definitief te specialiseren op het gebied van Workforce Management en Management Informatie. Dennis staat voor duidelijkheid, daadkracht en eenvoud. Verwacht geen analyses van 100 pagina’s, daar ligt zijn kracht niet. Heldere en krachtig geformuleerde adviezen waar u direct mee aan de slag kunt, pragmatisch en uitvoerbaar, daar staat hij voor.

Maatwerk, aandacht en betrokkenheid om uw probleem op te lossen. Altijd met een kritische blik die verder reikt dan de horizon. Niet gericht op hoe het vandaag beter kan, maar vooral op het voorkomen van dezelfde problemen in de toekomst.

Specialiteiten:

  • Inrichten Workforcemanagement Afdeling
  • Interim management WFM afdeling
  • Positioneren WFM afdeling binnen de organisatie
  • WFM pakket selecties
  • Coaching, training en begeleiding van (aanstaande) WFM professionals
  • Werving en selectie van juiste WFM professionals

Op dit moment werkt Dennis als interim manager bij een energiemaatschappij en een telecomorganisatie. Daarnaast begeleidt hij een WFM pakket selectie bij een woningbouwvereniging.

Tagged with:
 

Comments are closed.